Denizli ALES Kursları
Denizli'nin En İyi ALES Kursunda Eğitim  

 

ALES'in her yıl bir önceki döneme göre daha zorlaştığı, soru tarzının ve test sisteminin değiştiği görülmektedir. Bu nedenle sınava hazırlanmak için doğru bir eğitim kurumu seçmek zorunluluk haline gelmiştir.

YEDİİKLİM AKADEMİ olarak sınavın içeriğine uygun eğitim programımız ile sizleri ALES'e eksiksiz hazırlamaktayız. Başarımızdaki en önemli unsur birey odaklı ve sistemli bir eğitim programı uygulamamızdır. ALES'e özel öğretmen kadromuzun özverili çalışmaları da bu sistemin en önemli unsurlarından biridir.

Türkiye genelinde 75 şubeye sahip, eğitimde kurumsallığın adı Yediiklim Akademi ALES Kursu, siz değerli öğrencilerimizi bu sınava en iyi şekilde hazırlamaktır.

 

Eğitim Modelimiz 


Adayların Branşına ve Matematik Seviyesine Uygun Sınıflar

Ales'te yer alan üç puan türünde adaylar farklı testleri cevaplamaktadır. ALES kursumuzda sınavda aynı testleri cevaplayacak adaylara bir arada eğitim veriyoruz. Ayrıca sınıflarımızı matematik seviyesine uygun olarak ayırıyoruz. 

Sınav Yönelik Etkili Eğitim

ALES'te adayların en büyük sorunlarından biri soruları yetiştirememektir. Uyguladığımız eğitim modelimiz sayesinde bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlıyoruz. 

ALES'e Özel Öğretmen Kadrosu 

ALES, ÖSYM'nin yaptığı sınavlar arasında soru tarzı olarak en farklı sınavlardan biridir. Bu nedenle yıllardır ALES konusunda eğitim veren özel öğretmenler ile çalışıyoruz.

Denizli'nin En Yüksek Ders Saat Sayısı Olan ALES Kursu

Denizli'nin en yüksek ders saat sayısı veren ALES kursuyuz. Aynı zamanda ek olarak uyguladığımız sınıf etütleri sayesinde derste işlenen konuların pekişmesini sağlıyoruz. 

Birebir Soru Çözüm İmkânı

Elbette evde çalışırken yapamadığımız sorular olacaktır. Birebir etüt programımız sayesinde öğretmenlerimize sorularınızı sormanızı ve böylece hiçbir eksiğinizin kalmamasını sağlıyoruz.
 
Farklı Gruplarda Ders Telafi İmkânı 
 
ALES kurslarımızıda, herhangi bir sebepten dolayı katılamadığınız dersleri farklı gruplarımızda derse girerek telafi etmenizi sağlıyoruz. 
 
ÖSYM Formatında 10 Adet ALES Türkiye Geneli Denemesi  
 
Sınava hazırlanırken deneme sınavları eksik olduğumuz konuları tespit etmemizde en büyük yardımcımız olacaktır. Kursumuzda ÖSYM formatında 10 Adet Türkiye geneli ALES denemesi uyguluyoruz.
 
 
Haftanın 7 Günü Kütüphane Hizmeti
 
Farklı yayınlarla donatılmış 250 kişilik modern kütüphanemiz ile size hizmet veriyoruz.
 
YLSY ve Yüksek Lisans Kadroları Hakkında Mesaj Yoluyla Sürekli Bilgilendirme 
 
ALES puanının kullanıldığı her sınav ya da kadro ile ilgili bilgilendirme mesajları tarafınıza yollanır. Böylece puanınızı kullanabileceğiniz tüm seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.
 


2016 ALES BAŞARI TABLOMUZ:


AD - SOYAD

PUAN TÜRÜ

PUAN

  CANSIN CAN 

ALES - SÖZ

89,092

  DUYGU BAŞTUĞ NAS

ALES - SÖZ

88,607

  TUĞÇE EKİZ

ALES - SAY

88,852

  MUHAMMET YURTKURAN

ALES - SÖZ

87,168

  NURİYE OKTAR

ALES - SAY

86,869

  NAZLICAN GÜLDİKEN

ALES - SÖZ

86,353

  AYŞE HAZAL DÜNDAR

ALES - EA 84,515

  MERVE GARİP

ALES - EA

84,327

  KUDRET ETKİN ERDAL

ALES-SÖZ 81,616

 HASAN MUTLU PELİN

ALES - SÖZ

83,384

 SALİH DURGAY

ALES - EA 81,879