24 Temmuz 2016 17:11   

ŞİMDİ KONUŞMA SIRASI SENDE
İNGİLİZCE'YE DAİR HER ŞEY BİZDE!
 
*Yaparak Yaşayarak Öğrenme Tekniği,
*Kişiye Özgü Ders Programı Hizmeti,
*Kelime Ezberleme Teknikleri,
*Eğlenceli Etkinlikler ile YEDİİKLİM AKADEMİ'DE.

GRUP SEVİYELERİ ve EĞİTİM SÜRESİ

Genel İngilizce Programlarımız Toplam 6 Seviyeden (Temel – Başlangıç – Alt Orta – Orta – Üst Orta – Gelişmiş) Oluşmaktadır.
 
A1 ELEMENTARY
A2 PRE-INTERMEDİATE
B1 INTERMEDİATE
B2 UPPER INTERMEDİATE
C1 ADVENCED
C2 PROFİCİENCY
 
Denizli Yediiklim Akademi'de 1 Kur için; hafta içi akşam, hafta sonu sabah veya öğlen olmak üzere programımız toplam 90 saatliktir.

DEVAMSIZLIK DURUMU

Derslerde imza karşılığı yoklama alınmaktadır ve % 15 ( 20 saat ) devamsızlık hakkınız bulunmaktadır. Devamsızlık sınırını aşan öğrenci ( hastalık vb. sebepler hariç ) o kurda başarısız olmuş sayılacak, kur sonuna kadar eğitimine devam edebilecek ama “Final Sınavı’na alınmayacaktır.
 
Quiz ( Kısa Sınav ) ve Sınavlar Hakkında: Her ünite sonunda ünite sonu kısa sınavlar uygulanacak ve öğrencinin eksikleri tespit edilecektir. Bu Quizlerin sonucu kur sonunda yapılacak olan Final Sınavı sonucuna eklenecektir. Kurun ortasında “Ara Sınav” yapılacaktır. Bu sınav ilk durumunuzu tespit etmek amaçlı olacaktır. Son hafta ise “Final Sınavı” yapılacaktır. Bu sınavda kur boyunca görmüş olduğunuz konular sorgulanacaktır. Bu sınavdan geçebilmek için 60 almak yeterlidir. Sınavda başarılı olamayanlar bir üst kura devam edemezler. Final Sınavı; Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma bölümlerinden oluşmaktadır.
 


DENİZLİ YEDİİKLİM AKADEMİ HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU GENEL İNGİLİZCE KURS PROGRAMI

DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURS PROGRAMI

HAFTA İÇİ GRUBU

HANGİ GÜN VE SAATLERDE?

HANGİ GÜN VE SAATLERDE?

PAZARTESİ VE ÇARŞAMBA 

 SALI VE PERŞEMBE

18:30 - 22:00 18:30 - 22:00DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURS PROGRAMI

HAFTA SONU GRUBU

HANGİ GÜN VE SAATLERDE?

HANGİ GÜN VE SAATLERDE?

CUMARTESİ VE PAZAR

CUMARTESİ VE PAZAR

09:25 - 13:00 14:25 - 18:00

Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin "Biz Sizi Arayalım" formunu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra eğitim danışmanlarımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçeçektir.
 
Biz Sizi Arayalım
Adınız - Soyadınız *
Telefonunuz *
E-Posta *
Mesajınızın Konusu *
Mesajınız *
Yapacağınız başvuru ile paylaşacağınız bilgiler sizinle irtibata geçebilmek ve asıl kayıt işlemlerinizi tamamlamak üzere onayınızı almak için kullanılır. Bu başvuru formunun yasal olarak bir bağlayıcılığı yoktur.