9 Haziran 2018 13:16
 


Her öğrencinin hazır bulunuşluk düzeyleri, öğrenme yöntemleri, ilgi ve yetenekleri farklıdır. Kişiye özgü öğretim modelinde öğrencilerin bu kişisel farklılıkları dikkate alınarak öğretim süreçleri planlanır. Bu eğitim modelinde; kişiye özgü öğretim teknikleri kullanılır. Alanında yetkin ve deneyimli öğretmen kadrosuyla ;

 
· Öğrencilerimizin iyi bir gelecek elde edecekleri üniversiteyi kazanmalarını sağlanır,

· Öğrencinin gereksinim duyduğu tüm sınavlara yönelik bilgi ihtiyaçları karşılanır,

· Yoğunlaştırılmış ders etüt ve soru çözümleri uygulanır.

· Öğrencilerimizin kurumda girdikleri sınavlar takip edilerek, eksiklikleri belirlenir. Bu eksiklikler birebir çalışmalarla giderilir.
· Kurumumuzda yapılacak olan deneme sınavlarının yanı sıra, öğrencilerin Türkiye genelinde yapılan sınavlara katılımlarını sağlayarak on binlerce kişi arasındaki bilgi düzeyini ölçmeleri sağlanır.


 
 


Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin sol tarafında bulunan biz sizi arayalım formunu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra eğitim danışmanlarımız sizinle en kısa zamanda iletişime geçeçektir.
 
Biz Sizi Arayalım
Adınız - Soyadınız *
Telefonunuz *
E-Posta *
Mesajınızın Konusu *
Mesajınız *
Yapacağınız başvuru ile paylaşacağınız bilgiler sizinle irtibata geçebilmek ve asıl kayıt işlemlerinizi tamamlamak üzere onayınızı almak için kullanılır. Bu başvuru formunun yasal olarak bir bağlayıcılığı yoktur.