Hakkımızda
2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda Denizli'de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.
 
Denizli kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticiler, tüm Türkiye'deki 75 Şubemizde kullanılan yayınların yazar kadrosu olmanın gururunu taşımaktadır. Her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik eğitmen kadrosu, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı tek kurumdur. 
 
Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik, KPSS-Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları), Genel İngilizce hazırlık kursları ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.Denizli’de yeni açılan şubemizde de 2500 m²’lik alana yayılmış toplam 23 derslik, 150 kişilik kütüphane, 100 kişilik seminer salonu ile çağın gereksinimlerine uygun, konforlu eğitim hizmeti sunmaktayız.

 
Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir.